Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik montażu / Montagemitarbeiter

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych do oddziałów na terenie całej Bawarii

Miejsce pracy: 73499 Wört
Region: Niemcy (Baden-Württemberg)

Opis stanowiska:
-praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym,
-obsługa maszyn obrabiających metal i części metalowe (giętarki, wykrawalniki),
-nadzór nad maszynami i zapewnienie jakości produktów,
-przeprowadzenie zmian materiałowych i prostych korekt,
-praca tylko w weekendy – piątek – niedziela lub sobota – poniedziałek,
-godziny pracy: 1 zmiana – 6.00 – 18.00, 2 zmiana 18.00 – 6.00

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
-wykształcenie zawodowe (mechanik, ślusarz, tokarz itp.),
-punktualność,
-samodzielność,
-odpowiedzialny stosunek do pracy,
-mile widziane osoby z własnym samochodem,

Oferujemy:
-umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stawki od 13€ brutto/godz.) + dieta + dodatek weekendowy w wysokości 400€ brutto (WE-Schichtzulage von 400 € brutto)
-ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
-możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
-stała praca w renomowanej firmie,
-!NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!
-bezpłatne ubranie robocze,
-długotrwała praca w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres mailowy kontakt@sedulus.pl lub rekrutacja@sedulus.pl

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

608-554-697, 664-905-456, 793-210-674, 664-970-651

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Powiększ

Ogłoszenie nr 679588

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-10 13:15:49
Ilość wyświetleń:
71
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SedulusWeronika
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@sedulus.pl
rekrutacja@sedulus.pl