Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Monter mebli - Belgia

Oferta pracy w Belgii

Ensila Group to firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży. W Polsce Grupa realizuje szereg inwestycji w tym innowacyjne budownictwo modułowe. Nasi pracownicy realizują projekty zarówno w Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Zatrudniamy grupę ponad 120 specjalistów z rożnych dziedzin budownictwa: murarzy, hydraulików, płytkarzy, dekarzy, stolarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych. Wraz z rozwojem rynku pracy sukcesywnie zwiększamy kadrę.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER MEBLI

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
-Skręcanie, montaż mebli

Wymagania:
- Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność,
- Własny samochód,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Mile widziane ekipy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę w stabilnej finansowo firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę na długi okres,
- Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone,
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek,
- Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
- Zdalną opiekę konsultanta,
- Ubrania robocze .

Prosimy o wysyłanie CV na adres praca@ensila.pl z adnotacją w tytule ”MONTER MEBLI”
i dopiskiem: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 679465

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-10 09:45:25
Ilość wyświetleń:
79
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ensila
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bolesławsiec
Nr telefonu: 531 974 255

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.ziolkowska@ensila.pl