Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz MAG - od zaraz - Heilbronn

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Gap Personnel Group, posiadająca numer 12835 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Spawacz MAG (pracodawca nie wymaga aktualnych certyfikatów )
Miejsc: 2
Miejsce wykonywania pracy: 1x Heilbronn, 1x Isny

Zakres obowiązków:
• Podstawowe prace spawalnicze

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MAG,
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
• Dyspozycyjność i chęć do pracy,
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania niedaleko miejsca pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (11 Euro brutto plus 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień)
• Możliwość podjęcia długookresowej współpracy
• Pomoc merytoryczną ze strony polskich i niemieckich konsultantów.
• Wszystkie usługi oferowane przez Gap Personnel są darmowe.

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie swoich aplikacji poprzez portal oraz dodanie klauzuli o zgodznie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Uprzejmie informujemy, że bedziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 679462

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-10 09:42:41
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gappersonnelgroup

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: tomasz.dominik@gap-personnel.com