Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUNKA - Hamburg - 1300Euro

Oferta pracy w Niemczech

Szukamy:

Opiekunki do naszego stałego pacjenta - sprawdzona oferta!
88-letniego pana Kalusa.
Pan cierpi na chorobę Parkinsona, jest po przebytym nowotworze jelita,
choruje także na cukrzycę. Jest osobą mobilną - porusza się przy balkoniku.
Podopieczna jest bardzo pogodny, współpracuje przy opiece.
Mieszka z całkowicie sprawną żoną, która zajmuje się w domu gotowaniem.
Do domu regularnie przyjeżdża służba pielęgniarska oraz sun podopiecznego.
Rodzina jest bardzo sympatyczna - wspiera opiekunkę.
Opiekunce oferujemy: komfortowe warunki mieszkaniowe, dostęp do Internetu.

Zakres obowiązków: pomoc przy myciu i ubieraniu oraz niektóre prace domowe.
Wynagrodzenie: do 1300Euro na rękę

Planowany czas pracy: 6 tygodni
Miejsce pracy: Witzhave (okolice Hamburga)

(Szukasz czegoś innego? Zapytaj naszego konsultanta o inne oferty pracy!)

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10/11.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 lub +48 510 730 084 - ODDZWONIMY DO CIEBIE

WYMAGANIA
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą starszą
gotowość wyjazdu na około 2 miesiące
mile widziane osoby niepalące
Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

NASZA OFERTA
legalna, bezpieczna praca (A1)
najwyższe w branży zarobki w Euro
opieka koordynatora - całodobowo
elastyczne terminy wyjazdów
składki ZUS opłacane od średniej krajowej (4263, 00)
premie za polecenie opiekunki
możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń
bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie
bezpłatne kursy językowe

O NAS
Szukasz rzetelnej, sprawdzonej oferty pracy na terenie Niemiec lub Luksemburga? Od 11 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych. Mamy w swojej bazie szeroką gamę ciekawych i wiarygodnych ofert pracy. Zgłoś się do nas, powiedz czego szukasz, w czym masz doświadczenie. Znajdziemy miejsce pracy dostosowane do Twoich możliwości. Stawiamy na zaufanie, dlatego wiele opiekunek/opiekunów współpracuje z nami od kliku lat. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, koordynację wyjazdu oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych z pracy opiekunów. Zapraszamy do naszego zespołu!
Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354.

Powiększ

Ogłoszenie nr 676572

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2017-09-28 15:52:58
Ilość wyświetleń:
177
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AnetaAdiutor
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: TORUŃ
Nr telefonu: 566551010
Nr telefonu: +48536080880

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: pomoc@pomocwdomu.pl