Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

PRACOWNIK CENTRUM DYSTRYBUCJI - Z. O NIEKARALNOŚCI

Oferta pracy w Holandii

Wymagane zaświadczenie o niekaralności.
Praca długoterminowa, wymagana dyspozycyjność do pracy przynajmniej do końca listopada.
Stawka - 11, 02 €/h brutto + dodatki.
Stała, gwarantowana ilość godzin pracy w tygodniu - 38.
Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.
Rozbudowujemy zespół zadowolonych pracowników.
Oferta ta może być skierowana do par.
*Oferta pracy polecana przez Cosmoworker.

bit.ly/2sOmag5

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:
Różne zakresy prac w zależności od stanowiska.
Prace długotrwała.
Stanowiska pracy dobieramy wspólnie z kandydatami, według ich preferencji i możliwości, spośród następujących stanowisk pracy;
rozładunek kontenerów w hali magazynowej,
kompletowanie zamówień,
pomocnik kierowcy wózka widłowego,
pakowanie,
kontrola jakości,
załadunek.
praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:15, 14:15-22:30),
praca nocna tylko dla osób chętnych - stawka nocna: 12, 45€/h brutto dla osób powyżej 21 roku zycia.

Wymagania:
wymagane aktualne zaświadczenie o niekaralności,
wymagana dyspozycyjność do pracy przynajmniej do końca listopada,
wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

więcej niż mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych,
mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę 11, 02 € brutto za godzinę pracy dla kandydatów od 22 roku życia + dodatki (średnie wynagrodzenie przelewane na konto za tydzień pracy to 300€, przy pracy na zmianie nocnej 350€)
gwarantowane 38 godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: od 42, 50 -79, 50 € za tydzień w zależności od wieku kandydata,
koszt ubezpieczenia: 19, 75 € za tydzień,
dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
bit.ly/2ooKbVo

Zadzwoń:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 673015

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2017-09-16 20:36:31
Ilość wyświetleń:
230
Stawka za godzinę:
11.02

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu