Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

Praca dla mezczyzny w gospodarstwie rolnym

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Opis stanowiska

Poszukujemy m篹czyzny do pracy w gospodarstwie rolnym zajmuj帷ym si hodowla kr闚 w Szwajcarii.

Okres zatrudnienia: praca sta豉.

Termin rozpocz璚ia: Pazdziernik

Wymagania

Komunikatywna, dobra znajomo嗆 j. niemieckiego, prawo jazdy B, umiej皻no嗆 jazdy traktorem, zdolno嗆 do samodzielnej pracy, do鈍iadczenie w dojeniu kr闚, oraz znajomo嗆 obs逝gi maszyn rolniczych.

Oferta

Zarobki - pe軟y etat: 3200 CHF Brutto. Czas pracy: 55 godzin / tydzie. Umow o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Wy篡wienie oraz zakwaterowanie zapewnia odp豉tnie pracodawca.

Spos鏏 aplikowania

Prosimy o CV tylko i wy陰cznie w j瞛yku niemieckim wraz ze zdj璚iem. Referencje mile widziane.

Kontakt: info@rol-jobhliwa.ch

Prosimy o umieszczenie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli
•Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procedury rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Powi瘯sz

Og這szenie nr 672980

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2017-09-16 14:42:17
Ilo嗆 wy鈍ietle:
78
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: roljobhliwa
Pa雟two: Switzerland

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@rol-jobhliwa.ch