Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH DO PRZYUCZENIA

Oferta pracy w Czechach

O naszej firmie

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Opis stanowiska

Fabryka BOSAL ČR, spol. s.r.o. - miejscowość Brandýs nad Labem

Produkcja układów wydechowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Stanowisko 1: Obsługa maszyn produkcyjnych - Praca do przyuczenia

Praca przy obsłudze maszyn na linii produkcyjnej. Wkładanie pojedyńczych elementów tłumików do urządzeń oraz wyjmowanie gotowych części. Wizualna kontrola jakości gotowych części.

Stanowisko 2: Obsługa robota spawalniczego - Praca do przyuczenia

Praca przy obsłudze robota spawalniczego. Wkładanie pojedyńczych elementów tłumików do urządzeń oraz wyjmowanie gotowych części Wizualna kontrola jakości spawów.

Stanowisko 3: Operator maszyn CNC – wymagamy doświadczenia

Obsługa stanowiska produkcyjnego (maszyn CNC lub innych), przygotowywanie materiału do maszyn w celu dalszego przetwarzania zgodnie z rysunkiem technicznym. Kontrola surowca oraz gotowych produktów zgodnie z dokumentacja technologiczną. Odpowiedzialność za przestrzegania procedury produkcji zgodnie ze standardami stanowiska. Sprawdzanie stanowiska pracy zgodnie z ustalonymi przepisami.

3 - zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, które spełnia nasze wymagania.

Wymagania

- bardzo dobry stan zdrowia
- umiejętność pracy w zespole
- zdolność rozpoznawania kolorów
- znajomość obsługi maszyn atutem
- znajomość j. czeskiego będzie atutem
- doświadczenie na podobnym stanowisku (dla stanowiska Operator maszyn CNC)
- chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta

- zarobek netto (bez nadgodzin): od 16 500 CZK netto/miesiąc
- orientacyjny zarobek godzinowy netto: od 107 CZK netto/godzina
+ 2000 CZK - bonus rekrutacyjny
- czeska umowa o pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym)/pakiet socjalny
- bony żywieniowe w wysokości 100 CZK za zmianę
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- możliwość rozwoju i awansów
- zaliczki
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- zakwaterowanie z dopłatą od pracodawcy (w Pradze lub w Brandýs nad Labem)
- ubezpieczenie zdrowotne (pakiet socjalny)
- 25 dni urlopu (płatnego)
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o agencyjną czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: workczechrepublic@gmail.com

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Powiększ

Ogłoszenie nr 672965

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-16 11:43:24
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: dpworkczech
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Brandys nad Labem
Nr telefonu: +48 662287769

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: workczechrepublic@gmail.com