Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Pozostałe państwa - Dam pracę

Bułgaria, Praca w Bułgarii na umowę o pracę!

Oferta pracy w pozostałych państwach

Praca w Bułgarii (Sofia)

Stanowisko: CUSTOMER SUPPORT

Zadania:
• profesjonalna obsługa klienta polskojęzycznego poprzez chat, mail oraz rozmowy telefoniczne

Wymagania:
•  znajomość języka angielskiego
• umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
• komunikatywność, otwartość, cierpliwość,
• gotowość do relokacji

Oferta:
• praca w Bułgarii- Sofii dla renomowanej, międzynarodowej firmy
• zapewnione zakwaterowanie w początkowym okresie pracy, pomoc przy wynajęciu mieszkania
• liczne benefity pozapłacowe
• praca, w której będziesz używać języka polskiego
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku, w gronie profesjonalistów
• mnóstwo słońca i wakacyjna atmosfera

Aplikacje w formie CV(w języku angielskim) proszę nadsyłać na adres mailowy:
Karolinapracabg@gmail.com

Chętnie też odpowiem na wszystko ewentualnie pytania. Sama mieszkam i pracuję Sofii.

Powiększ

Ogłoszenie nr 672944

Kategoria:
Pozostałe państwa - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-16 09:11:53
Ilość wyświetleń:
84
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolinapracabg
Państwo: Bulgaria

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Karolinapracabg@gmail.com