Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk, pomocnik elektryka Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

ANT Personalservice GmbH to sprawdzona niemiecka agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy.

Zatrudniamy pracowników w zawodach: elektryk/ elektrotechnik/elektroenergetyk,
pomocnik elektryka

Obecnie dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy fachowców i pomocników w zawodzie Elektryk i pomocnik

Opis stanowiska:
- Wykonywanie instalacji elektrycznych i odgromowych
- Kucie otworów i wnęk pod puszki i rozdzielnice
- Układanie tras przewodów
- Instalacja oświetlenia
- Utrzymywanie sprawności instalacji elektrycznej i urządzeń elektrycznych
- Instalacja szaf sterowniczych dla fachowca z uprawnieniami

Wymagania:
- Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku
- Ważnego uprawnienia SEP 1Kv
- Mile widziana znajomość j. niemieckiego
- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Nasza oferta:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony
- pełen pakiet socjalny
- organizację przejazdu i zakwaterowania
- płatny urlop + dodatek swiąteczny
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),
- możliwość otrzymania Kindergeld 192, - € na dziecko

poidgajecki@ant-personal.de
Tel. +48790617281

Powiększ

Ogłoszenie nr 672836

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 14:54:47
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
2000.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ANTPersonal
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Całe Niemcy
Nr telefonu: +48790617281

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: podgajecki@ant-personal.de