Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pana obrzeża Monachium - 363

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 81 lat, 179cm, 70kg ; Pan z inkontynencją, chorobami serca, niskim ciśnieniem, osłabiony, lekkie COPD, ropniak. Porusza się ze wsparciem (na razie kilka kroków), pomaga w transferach. Ograniczony słuch. Pan interesuje się polityką, wiadomościami, historią.

Warunki pobytowe: Pani mieszka z żoną – nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym, 7 pokoi, przedmieścia. Do komunikacji miejskiej 5min pieszo, do sklepu 25 min pieszo. Dla Opiekunki : pokój, Internet, TV.
OBOWIĄZKI: pomoc przy higienie ciała, przy higienie intymnej, przy ubieraniu. Przypominanie o lekach. Gotowanie, pranie, prasowanie.
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka,
LOKALIZACJA: 85764 Oberschleißheim (obrzeża Monachium )
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 20.09.2017

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 672786

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 13:59:47
Ilość wyświetleń:
21
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl