Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik zbioru pieczarek

Oferta pracy w Holandii

I-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

OPIS STANOWISKA:
Panie zajmują się zbiorem pieczarek
Panowie zajmują się uprawą pieczarek, przygotowaniem podłoża pod uprawę

NASZE OCZEKIWANIA OD KANDYDATA:
- praca 6 dni w tygodniu
- praca w weekendy
- podstawowej znajomości języka obcego (angielski, niemiecki lub holendersi)
- odpowiedzialność
- sumienność w wykonywanej pracy
- prawo Jazdy będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- długotrwała współpracę
- transport z i do pracy
- zakwaterowanie 70Euro/ tygodniowo
- podstawowe ubezpieczenie zdrowotne
- pomoc polskojęzycznego koordynatora

Oferta pracy na stałe, pracodawca od pracowników oczekuje długotrwałej współpracy
istnieje możliwość nadgodzin

MIEJSCE PRACY: HOLANDIA, Weert

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@i-work.pl

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Powiększ

Powiększ

Ogłoszenie nr 672779

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 13:38:51
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: iworkrekrutacja11
Państwo: Netherlands
Województwo: Inne
Miasto: Prudnik
Nr telefonu: +48793193049

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@i-work.pl