Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

1 Miesiąc Burgthann Opiekunka

Oferta pracy w Niemczech

OPIS ZLECENIA
Bardzo mila rodzina szuka opiekunki do Pana
Rozpoczęcie: 25.09.2017
Miejsce: 90559 BURGTHANN
Osoba podopieczna:
PAN Waga: 95 kg Wzrost: 170 Wiek: 82 lata
Opis osoby podopiecznej:
Opieki potrzebuje Pan Helmut. Porusza się samodzielnie. Ma początkową demencję, ale jest spokojnym, łagodnym człowiekiem, który lubi oglądać naturę, a w domu ma piękne akwarium z rybkami. Rodzinie zależy aby dla podopiecznego wprowadzić plan dnia. Więc Opiekunka będzie miała swobodę pod tym kątem. Pan Helmut ma częściowa inkontynencję, nosi również wkładki, potrzebuje więc częściowej pomocy podczas higieny osobistej.

Schorzenia: częściowa inkontynencja, początkowa demencja
Pflegedienst: na chwilę obecną przychodzi na podanie leków, ale jak pojawi się Opiekunka to przestanie
Czynności wykonywane przez podopiecznego :
- samodzielne spożywanie posiłków
- samodzielne poruszanie się
- toaleta i higiena z pomocą
Wstawanie w nocy: sporadycznie, Opiekunka nie musi wstawać do Pana Helmuta
Zakres obowiązków:
- gotowanie
- zakupy
- sprzątanie
Warunki domowe:
Dom wielorodzinny z ogrodem, 10 min do sklepu
Warunki dla Opiekunki:
- pokój
- Internet
- telefon do Polski
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. Niemieckiego
-doświadczenie w opiece
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1050-1150 EUR netto miesięcznie w zależności od języka
Składki ZUS odprowadzane od przychodu
Transport organizuje oraz opłaca firma

Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 519 088 413
Bądź mailowo: rekrutacja@probetreuung.eu

Ogłoszenie nr 672701

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 11:42:05
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Probetreuung2017
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Nr telefonu: 519088413
Skype:
Patrycja Bednarska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@probetreuung.eu