Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Pracownik hydroizolacji

Oferta pracy we Francji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w zakresie izolacji wodoszczelnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Prace związane z montażem hydroizolacji:

- Hydroizolacje powłokowe dachów, tarasów, płyt fundamentowych

- Montaż izolacji bitumicznej przy pomocy palnika:

-na ścianach

-fundamentach,

-dachach tarasowych (płaskich).

Wymagania:

-Doświadczenie w montażu hydroizolacji;

-Doświadczenie przy wykonywaniu izolacji wodoszczelnych, uszczelnianiu ścian oraz dachów tarasowych;

- Umiejętność spawania palnikiem gazowym;

- Posługiwanie się narzędziami;

- Motywacja do pracy, skrupulatność;

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową: 12, 50 euro brutto/h;

- Panier 9, 00 euro netto/dzień roboczy;

- Możliwość pracy w nadgodzinach;

-Zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;

-Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954, Oferta Pracy Tymczasowej.

Powiększ

Ogłoszenie nr 672646

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 11:07:28
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
12.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MSiron
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 815322432

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.siron@intemporis.eu