Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Mechatronik - praca w Niemczech - Karlsruhe

Oferta pracy w Niemczech

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Mechatronik – praca w Niemczech – Karlsruhe
region zatrudnienia: BADENIA – WIRTEMBERGIA, okolice Stuttgartu

Podstawowe obowiązki:
• naprawa oraz serwis pojazdów Iveco, MAN lub Mercedes – samochodów dostawczych oraz ciężarowych, naczep i przyczep,
• utrzymanie pojazdów w dobrym stanie technicznym, konserwacja,
• możliwe wyjazdy do napraw,
• komunikacja z firmą i jej klientami w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny oraz praca w co drugą sobotę,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• pracę w firmie posiadającej wyposażone warsztaty i niezbędne urządzenia pomiarowe i stacjonarne, własne magazyny oraz zaplecze
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
• bezpłatny kurs prawa jazdy CE dla pracowników,
• niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa, uzależniona od kwalifikacji i stażu pracy w firmie, między 12, 50€ do 20, 00 € brutto/h
• wypłacane dodatki urlopowe oraz świąteczne

Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy kat. B,
• doświadczenia jako mechatronik,
• preferowane doświadczenie w salonach Mercedesa, Iveco lub MAN,
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. CE,
• udokumentowane uprawnienia zawodowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 672581

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-15 10:03:04
Ilość wyświetleń:
13
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: luksmann

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@luksmann.pl