Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Atrakcyjna oferta pracy w Salzkotten!Wysokie stawk

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 416/2017
Miejsce pracy: 33154 Salzkotten
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: 26.10


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
Podopieczny: pan, 85 l., 185 cm 99 kg, cierpi porażenie poprzeczne czterokończynowe na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym, ma inkontynencję moczu i kału, cewnik, porusza się głównie na wózku inwalidzkim, nosi aparat słuchowy. Potrzebuje pomocy w nocy o godzinie 2 i o 6. Pan porusza się po domu na elektrycznym wózku inwalidzkim, dom jest przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Dodatkowym odciążeniem na miejscu pracy jest personel Pflegedienst.
Do obowiązków na miejscu pracy należy: gotowanie, sprzątanie, prasowanie.
Dla opiekuna przewidziano oddzielny pokój z własną łazienką, dostępny jest także Internet.

Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące, dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Powiększ
    

Ogłoszenie nr 672489

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-09-15 09:11:21
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl