Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka nad Seniorem w Dresden od 15 października

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 354/2016
Miejsce pracy: 01259 Dresden
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: od 15 października


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
Pan podopieczny- 82 l., 170 cm, 90 kg, ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, demencję, początki Alzheimera, porusza się o kulach i rollatorze, , nosi aparat słuchowy i okulary. Pan był niegdyś ogrodnikiem, lubi czytać i oglądać TV. Interesuje się innymi ludźmi. Pan potrzebuje wsparcia w poruszanie się, wstawanie z łóżka (chwyt za ramiona), pielęgnacja ciała (jama ustna, pielęgnacja skóry), mycie-kąpiel 1 x w tyg. w piątek, golenie. Pan mieszka z córką- chorującą na zespół Downa. Pani ma 55 lat. Należy jej pomóc w pielęgnacji ciała (mycie-kąpiel), ugotować, uprać, dawać jej wskazówki, uwzględnić ją podczas spędzania wspólnego czasu z podopiecznym. 3 razy dziennie na miejscu pracy jest personel Pflegedienst.
Obowiązki: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, włączanie w obowiązki w domu niepełnosprawnej córki (przygotowanie posiłku, nakrycie do stołu, podanie pokarmu).
Warunki: obrzeża miasta, pokój w domu jednorodzinnym z własną łazienką, TV, Internet, rozmowy na stacjonarne do ok. 5 EUR/mies., rower.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Brak nałogów.

Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 991, 512 897 967 lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Powiększ
    

Ogłoszenie nr 672364

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-09-14 15:00:29
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl