Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk/ Mechanik

Oferta pracy w Niemczech

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (nr cert. 10079) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego niemieckiego klienta – firmy w branży produkcji spożywczej – poszukuje kandydatów na stanowisko

Elektryk/ Mechanik Utrzymania Ruchu

Zadania:
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych,
- Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie z dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących,
- Diagnozowanie uszkodzeń oraz wykonywanie napraw,
- Modernizacja linii produkcyjnych.

Pracodawca oferuje:
- Długotrwałe zatrudnienie w stabilnej firmie na terenie Niemiec – umowa bezpośrednia z niemieckim pracodawcą,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Gruntowne szkolenie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe – mechatronika, automatyka przemysłowa, elektronika i pokrewne,
- Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
- Zdolność do identyfikacji problemów i ukierunkowanie na ich rozwiązywanie,
- Samodzielność, elastyczność, wysoka motywacja.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy:
dorota@agencja-headhunters.eu
w temacie wiadomości wpisując Elektryk/ Mechanik Utrzymania Ruchu,
dołączając klauzulę nt. przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.