Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Zbrojarz praca w Berlinie

Oferta pracy w Niemczech

Firma ''Job For You'' poszukuje zbrojarzy.
Praca w Niemczech – Berlin.

Obowiązki:
- przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia,
- przestrzeganie bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarz
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- ubezpieczenie,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- dużą ilość godzin pracy.
- wynagrodzenie 11, 30 Euro brutto za jedną godzinę pracy + premia uznaniowa

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polski pomocą formularza kontaktowego.
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim adres e-mail: jobforyou.officehr@gmail.com
Aplikację razem z klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacja tel od 9 do 14 pod numer tel. 76 746 07 56 lub 607 180 230

Ogłoszenie nr 672202

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-14 10:44:40
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobforyou24

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobforyou.officehr@gmail.com