Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Atrakcyjna oferta pracy w Beckeln ! Od zaraz !

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 342/2016
Miejsce pracy: 27243 Beckeln
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: od zaraz


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
Podopieczna – pani, 90 lat, 56kg, 155cm. Pani porusza się przy rollatorze, cierpi na nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, stwardnienie rozsiane, nosi okulary. Podopieczna przesypia noce.
Podopieczny – pan, 88 lat, 82kg, 160cm. Porusza się przy rollatorze. Cierpi na cukrzycę, nosi okulary, ma rozrusznik serca, trzy razy w tygodniu jest dializowany.
Do obowiązków na miejscu pracy należy: gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy.
Dla opiekunki przewidziano oddzielny pokój z własną łazienką, znajdujący się w jednorodzinnym na wsi. Na miejscu jest dostęp do Internetu i telewizji.

Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na miesiąc, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarza-nie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb nie-zbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 672165

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-09-14 10:09:16
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl