Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Murarz / Cieśla - Brygadzista

Oferta pracy we Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Murarz / Cieśla - Brygadzista

Miejsce pracy: Francja - okolice Nantes

Wymagania:
- min.5 lata doświadczenia w zawodzie
- dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
- podleganie przez okres min. 30 dni przed wyjazdem ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
- badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez Aterima
- komunikatywna znajomość j. francuskiego

Obowiązki:
- montaż szalunków metalowych SATECO
- montaż płyt stropowych
- murowanie tradycyjne
- zarządzanie kilkuosobową ekipą polskich pracowników
- stały kontakt z francuskim pracodawcą oraz z Aterima

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
- umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
- stawka 14, 20 EUR brutto/h (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
- dodatek wyżywieniowy w wysokości 9, 00 EUR brutto za każdy dzień roboczy
- nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- częściowe pokrycie kosztów podróży
- bezpłatne zakwaterowanie

Kontakt:
+48 12 341 17 00
francja@​aterima.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 672047

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 15:58:28
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aterima111
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 341 17 00
Nr telefonu: 12 341 17 02

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: francja@aterima.pl