Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

PRACA HYDRAULIK

Oferta pracy w Austrii

Poszukujemy na zlecenie austriackiego zakładu budowlanego miasta Insbruck, Wiedeń , Instalatorów urządzeń hydraulicznych, gazowych, cieplnych

Wymagane jest wykształcenie kierunkowe, doświadczenie, umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Innsbruck, Wiedeń

Praca jest aktualna natychmiast

Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

Pracodawcą jest austriacki zakład budowlany

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Samodzielne wykonywanie prac montażowych w tym urządzeń cieplnych, urządzeń gazowych, urządzeń wodnych

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów

montaż opomiarowania

wymiana zużytych, uszkodzonych elementów

Wymagania:

Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Hydraulik, monter urządzeń grzewczych. sanitarnych, wodnych

Umiejętność czytania projektów budowlanych

Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

Konieczne prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Umowa: austriacka o pracę, pełne świadczenia socjalne

Płaca miesięczna podstawowa brutto 2072 E, plus 880 E diety, plus nadgodziny uzależnione od:

doświadczenia

wyszkolenia

Zaangażowania

Zakwaterowanie zapewnione I Płatne, w wysokości 300-400 E pobierana opłata z poborów

Ubezpieczenie i świadczenia wynikające ze stosunku pracy

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim, lub angielskim koniecznie z fotografią wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomości j. niemieckiego, lub angielskiego i posiadania auta.

UWAGA. OSOBY NIESPEŁNIAJĄCE TYCH WARUNKÓW PROSIMY O NIEWYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948

22-400 Zamość,

ul.J.Kilińskiego 68 a

tel. + 48 516 620 061

tel. + 48 509 555 603

Ogłoszenie nr 672040

Kategoria:
Austria - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 15:49:34
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: personelkonsulting

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: synapsa.synapsa@onet.pl