Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/73614 Schorndorf/06.10.17

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 73614 Schorndorf od 06.10.2017.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Podopieczni mieszkają w mieszkaniu o pow. 95 m2. Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój o pow. ok. 13 m2. TV jest w salonie. Łazienka jest wspólna. Pani ma radio. Można dzwonić do Polski na numery stacjonarne.
Podopieczna: ma 82 lata, waży ok. 55-60 kg, ma 155 cm wzrostu, potrzebuje pomocy w poruszaniu się. Z charakteru podopieczna jest osobą spokojną. Wstawania w nocy nie ma. Podopiecznej trzeba nałożyć pończochy uciskowe, ubrać, umyć.

Pomoce medyczne: Rollator, wózek inwalidzki, winda do wanny.

Choroby: częściowe nietrzymanie moczu. Słyszy dobrze, widzi dobrze, mówi wyraźnie. Pani jest po wylewie. Lewostronny paraliż.

Podopieczny: ma 81 lat, waży ok. 70 kg, ma 170 cm wzrostu. Podopieczny porusza się samodzielnie jest bardzo sprawny. Do toalety chodzi sam. Raz w tygodniu do Pana przychodzą pielęgniarki ma ergoterapię. Z charakteru jest osobą towarzyską i pewną siebie.

Obowiązki opiekunki: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, mycie okien, podlewanie kwiatów w domu, higiena ciała, ubieranie/ rozpieranie, pomoc w chodzeniu, staniu, chodzeniu po schodach, chodzenie na spacery, prowadzenie rozmów, granie w gry towarzyskie.

Termin wyjazdu: 06.10.2017 - na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Legalna forma współpracy oraz opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie,
• Atrakcyjne zarobki,
• Dodatkowe premie,
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• Zwrot kosztów podróży oraz transport bezpośrednio do domu Podopiecznego,
• Całodobowy kontakt z konsultantem polskojęzycznym.

Powiększ

Ogłoszenie nr 671976

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 13:57:32
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl