Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/76676 Graben-Neudorf/30.09.17

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 76676 Graben-Neudorf od 30.09.2017.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 90 lat, ważącego około 70 kg, poruszającego się samodzielnie po domu, a na spacerach. za pomocą elektroscootera. Dwa razy w tygodniu Opiekunka pomaga podopiecznemu w myciu, sam je, sam się ubiera, Podopieczny je śniadanie i pije kawę około godziny przed 8:00, obiad jest o godzinie 11:00, po posiłku podopieczny ogląda telewizję. Podopieczny mieszka w domku z osobnymi wejściami z córką i jej mężem. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu( połączenia wychodzące na numery stacjonarne do Polski) oraz rower.

Choroby: azbestoza, osteoporoza, maska z tlenem na noc(astma).

Obowiązki Opiekunki: spacerowanie z podopiecznym, gotowanie, robienie zakupów z córką podopiecznego, kąpanie( dwa razy w tygodniu), mycie maski z tlenem, pomoc podopiecznemu w kąpielach(asekuracja podczas wchodzenia do wanny).

Termin pracy: 30.09.2017 - na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 671975

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 13:56:11
Ilość wyświetleń:
14
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl