Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/06188 Landsberg/19.10.17

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 87 lat, ważącej około 65 kg, mającej 160 cm wzrostu. Podopieczna mówi, słyszy dobre, nosi okulary, porusza się za pomocą chodzika ale nie może robić sama przy sobie. Jest to duża posiadłość na wsi z wieloma domami w których mieszka rodzina. Pielęgniarki przychodzą w poniedziałki rano( kontrolnie mierzą podopiecznej ciśnienie oraz poziom cukru we krwi). Do sklepów jest około 5-10 minut drogi na pieszo. Podopieczna na dzień zakładane ma wkładki, na noc pielucho-majtki. Opiekunka ma 2h przerwy dziennie- po obiedzie, dostęp do Internetu oraz osobny pokój.

Choroby: średnia demencja, nietrzymanie moczu, rozrusznik serca, Parkinson.
Pomoce medyczne: specjalistyczne łóżko medyczne.

Obowiązki Opiekunki: zmiana pampersów, pomoc we wstawaniu i kładzeniu się do łóżka, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pranie, sprzątnie, gotowanie, ścielenie łóżka, robienie zakupów, chodzenie na spacery, prowadzenie rozmów z podopieczną, pomoc w utrzymywaniu higieny ciała, podawanie tabletek naszykowanych przez Pielęgniarki, granie w gry towarzyskie, towarzyszenie podopiecznej w wizytach u terapeuty/spotkaniach emerytów.

Termin pracy: 19.10.2017 – na dwa miesiące.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Legalna forma współpracy oraz opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie,
• Atrakcyjne zarobki,
• Dodatkowe premie,
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• Zwrot kosztów podróży oraz transport bezpośrednio do domu Podopiecznego,
• Całodobowy kontakt z konsultantem polskojęzycznym.

Powiększ

Ogłoszenie nr 671973

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 13:48:16
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl