Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/65835 Liederbach/01.10.17/1300 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 53 lat, mieszkającej w domku jednorodzinnym z mężem oraz dziećmi(20 lat), prawostronnie sparaliżowanej, po wylewie, która stara się poruszać samodzielnie, potrzebuje jedynie asekuracji. Mąż podopiecznej prawie cały dzień przebywa w pracy, nie ma go w domu. Podopieczna przestała mówić po wylewie, w chwili obecnej dopiero zaczyna rozmawiać, w ciągu tygodnia ma wiele terapii( rozpiska dostępna jest na miejscu). Czas wolny w tygodniu Opiekunka reguluje sobie sama, dodatkowo ma całą sobotę wolną. Podopieczna wstaje o różnych porach, dlatego też nie ma ustalonej godziny śniadania, mieszka z mężem i dwójką dzieci. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu(połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby: prawostronny paraliż- po wylewie.

Pomoce medyczne: krzesełko do kąpieli.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała, pomoc w jedzeniu(dzielenie posiłków na mniejsze porcje), pomoc w ubieraniu, gotowanie, pranie, sprzątanie(w piątki generalne sprzątanie), pomocy w ubieraniu/rozbieraniu, myciu( codziennie, Opiekunka ma do dyspozycji krzesełko), zakładaniu skarpet uciskowych( na miejscu dostępne jest specjalne urządzenie do naciągania skarpet) oraz w jedzeniu ( podopieczna spożywa posiłki sama, Opiekunka jedynie kroi jedzenie na mniejsze porcje).

Termin pracy: 01.10.2017 – na dwa miesiące.

Wymagania: bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 671970

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-09-13 13:45:09
Ilość wyświetleń:
21
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl