Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz 135 do Niemiec

Oferta pracy w Niemczech

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Zadania:
• spawanie metodą MAG
• praca z rysunkiem technicznym
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• doświadczenie na stanowisku spawacza
• aktualny certyfikat MAG (wymagany)
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód
Oferujemy:
• zatrudnienie na warunkach niemieckich
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
• respektowane prawo do urlopu
• nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Szczecin@expertum.de

Ogłoszenie nr 663088

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-13 20:26:04
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jkrupska
Państwo: Polska
Miasto: Emden
Nr telefonu: 091 8 299 222

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: judyta.krupska@expertum-gruppe.de