Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

ORDERPICKER, Holandia, 9, 04 br. Euro/h

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy ORDER-PICKERÓW do pracy w magazynie. Praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie.

1. Przewidziana ilość godzin: 40h;
2. Kraj: Holandia;
3. Rodzaj umowy: umowa na czas określony/ na dłuższy okres;
4. Stawka: 9, 04 Euro/h brutto;

 WYMAGANIA:
- język angielski stopniu komunikatywnym;
- chęć i motywacja do pracy;
- kondycja fizyczna

 OFERUJEMY:
1. Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
2. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
3. Pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: michal@holandiajobs.pl w tytule proszę wpisać Orderpicker Holandia. Kontakt tel.: +48 797 798 240 (pn-pt 09:00-16:00).

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Powiększ

Ogłoszenie nr 662908

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 15:01:20
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
9.04

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: holandiajobs
Państwo: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Radom
Nr telefonu: +48 797798240

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: michal@holandiajobs.pl