Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Murarz do klinkieru (Niemcy, 2900€-3300̈́

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Murarz- Klinkier

Miejsce pracy: Niemcy, 24568 Kaltenkirchen
Nr referencyjny: MK/08/2017

Opis stanowiska
• murowanie klinkierem
• czas pracy: od poniedziałku do piątku ew. soboty, ok.180h/ miesięcznie

Wymagania
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako murarz-klinkier
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony : 2900€-3300€ netto/ miesięcznie, w zależności od klasy podatkowej
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• zakwaterowanie płatne 150€/miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule MK/08/2017

Powiększ

Ogłoszenie nr 662904

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 14:55:41
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Miasto: Kaltenkirchen
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl