Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Ślusarz konsturkcyjny 21.08.2017 Niemiecka Umowa

Oferta pracy w Niemczech

Firma Sepona GmbH poszukuje
ŚLUSARZA z umiejętnością spawania metodą TIG (141)

od 21.08.2017

w miejscowości 74653 Künzelsau

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej:
- montaż ramp pod konstrukcję maszyn to transportu materiałów sypkich
- spawanie metodą TIG
- montaż na podstawie rysunków technicznych

Oferujemy:
· 10, 50€ Brutto/h plus 45€ diety za przepracowany dzień na okres próbny
· Dodatki świąteczne i urlopowe
· Punktualne wynagrodzenie
· Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
· Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
· Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
· Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
· Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
· opiekę polskojęzycznego konsultanta
· pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Wymagania:
· udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
· gotowość wyjazdu do Niemiec
· umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
· punktualność i sumienność i dyspozycyjność
· własny samochód mile widziany.

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem
tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)
lub mailowo na adres bewerbungl@sepona.de

Ogłoszenie nr 662896

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 14:41:26
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
10.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: anitas77
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: 004934122458830

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: pl.personal@sepona.de