Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

PRODUKCJA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA DO PRZYUCZENIA

Oferta pracy w Czechach

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Opis stanowiska

Praca przy produkcji pasów bezpieczeństwa.
Praca przy składaniu drobnych elementów na linii produkcyjnej
Praca manualna/fizyczna dla mężczyzn, kobiet i par.
2-3 zmianowy system pracy
Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, które spełnia nasze wymagania.

Wymagania

- praca dla mężczyzn i kobiet
- bardzo dobry stan zdrowia
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- sumienność i pracowitość
- chęć i motywacja do pracy !
- język czeski nie jest wymagany ale będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

- zarobki od 16000 CZK netto/miesiąc - zarobek podstawowy bez nadgodzin
+ od 0 do 2000 CZK/miesięcznie (bonus za 2- zmianowy system pracy)
+ od 0 do 3250 CZK/miesięcznie bonus od fabryki za jakość pracy
+ od 0 do 1500 CZK/miesięcznie bonus od koordynatora
- zaliczki
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK.
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- system premiowy
- możliwość awansu
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+25 % za nadgodzinę, +40 % - praca w soboty i niedziele) - na życzenie
Zarobek miesięczny uzależniony od ilości przepracowanych godzin !
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- 25 dni urlopu (płatnego)
- darmowy transport do pracy
- karta na stołówkę na terenie zakładu
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o agencyjną czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: workczechrepublic@gmail.com

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Powiększ

Ogłoszenie nr 662888

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 14:32:09
Ilość wyświetleń:
44
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: dpworkczech
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Stara Boleslav
Nr telefonu: +48 662287769

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: workczechrepublic@gmail.com