Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

SPAWACZ RĘCZNY TIG/CO2 Wystawiamy uprawnienia

Oferta pracy w Czechach

O naszej firmie

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Opis stanowiska

BOSAL ČR, spol. s r.o. w mieście Brandýs nad Labem

Produkcja układów wydechowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Operator produkcji - spawacz TIG/CO2

Ręczne spawanie cienkich części metodą TIG/CO2. Poprawianie spawów przy nieprawidłowym spawaniu maszyny CNC. Odpowiedzialność za przestrzegania procedury produkcji zgodnie ze standardami stanowiska. Sprawdzanie stanowiska pracy zgodnie z ustalonymi przepisami.

MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA/PRZEDŁUŻENIA UPRAWNIEŃ SPAWALNICZYCH TIG LUB CO2

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
- zdolność rozpoznawania kolorów
- doświadczenie w spawaniu metodą TIG lub CO2
- doświadczenie w branży motoryzacyjnej dodatkowym atutem
- bardzo dobry stan zdrowia
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- niska częstotliwość zmiany miejsca zatrudnienia
- chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta

- zarobek netto (bez nadgodzin): 19 000 - 21 000 CZK miesięcznie
- orientacyjny zarobek godzinowy: 121 - 126 CZK netto/godzina
- czeska umowa o pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym)/pakiet socjalny
- bony żywieniowe w wysokości 100 CZK za zmianę
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- możliwość rozwoju i awansów
- zaliczki
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy
- zakwaterowanie z dopłatą od pracodawcy (w Pradze lub w Brandýs nad Labem)
- ubezpieczenie zdrowotne (pakiet socjalny)
- 25 dni urlopu (płatnego)

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o agencyjną czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: workczechrepublic@gmail.com

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Powiększ

Ogłoszenie nr 662879

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 14:29:07
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: dpworkczech
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Brandys nad Labem
Nr telefonu: +48 662287769

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: workczechrepublic@gmail.com