Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Francja - Dam prac

MONTER SIECI 名IATΜWODOWYCH

Oferta pracy we Francji

Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Po鈔ednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

• budowa sieci 鈍iat這wodowych doziemnych i napowietrznych oraz wewn徠rz budynk闚
• budowa kanalizacji kablowych wraz z zaci庵aniem kabli 鈍iat這wodowych
• pod陰czenia klient闚 ko鎍owych

Wymagania:

• wykszta販enie techniczne, preferowane kierunki: telekomunikacja, elektryka
• do鈍iadczenie na podobnym stanowisku pracy - min. 3 lata
• mile widziane do鈍iadczenie w spawaniu i pomiarach 鈍iat這wod闚
• gotowo嗆 do podj璚ia pracy od zaraz
• samodzielno嗆, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• legaln prac dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umow o prac tymczasow na warunkach francuskich
• gwarancj zakwaterowania
• zwrot koszt闚 przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z w豉snym autem)
• pomoc przy za豉twieniu niezb璠nych formalno軼i
• zdaln opiek koordynatora polskoj瞛ycznego przez ca造 okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• mo磧iwo嗆 spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wroc豉wiu, Katowicach lub Rzeszowie

Prosimy o do陰czenie do aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez
Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji proces闚 rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Og這szenie nr 662805

Kategoria:
Francja - Dam prac
Data dodania:
2017-08-11 12:57:18
Ilo嗆 wy鈍ietle:
41
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Albedo
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie
Miasto: Wroc豉w
Nr telefonu: 0713432206

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja.fr@akcjajob.pl