Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca CE - BDF z chłodnią - Stuttgart

Oferta pracy w Niemczech

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – BDF z chłodnią - Stuttgart
region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia, okolice Stuttgartu

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie pojazdu MAN lub Scania: pojazd z przyczepą + kontenery chłodzące
• Rozładunek i załadunek nowych samochodów oraz ich dostawa
• Transport i dystrybucja artykułów spożywczych
• komunikacja z pracodawcą i współpracownikami w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• praca stała na cały etat
• podstawa na umowie 2000 € brutto + diety 12 € netto/tydzień + premie roczne
• zakwaterowanie – w pobliżu firmy znajdują się liczne pensjonaty, koszt miesięczny około 200 euro.

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• urlop wypoczynkowy w pełnym wymiarze,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,

Wymagamy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95,
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
• Min. 1 rok doświadczenia jako kierowca CE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 662701

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 10:52:52
Ilość wyświetleń:
12
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: luksmann

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@luksmann.pl