Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekun/ka osób starszych-Niemcy/8 godzin dziennie

Oferta pracy w Niemczech

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekunów/ opiekunek osób starszych w Niemczech

Obowiązki:
pomoc we wszystkich codziennych czynnościach (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej)
przygotowywanie posiłków
zakupy
pomoc w prowadzeniu domu: pranie, sprzątanie, gotowanie

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane referencje od rodzin)
empatia

Oferujemy:
wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego
bezpłatne zakwaterowanie w domu pracowniczym (oddzielny pokój, wspólna łazienka i kuchnia)
zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
praca 8 godzin dziennie

Prosimy o zgłoszenia na adres mailowy rekrutacja@infoworkon.pl
lub numer telefonu +48 730451743

Powiększ

Ogłoszenie nr 662696

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 10:44:32
Ilość wyświetleń:
40
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JoannaWorkon
Państwo: Polska
Nr telefonu: 730451743

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@infoworkon.pl