Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjonerzy- Niemcy/ bez znajomości niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

KOMISJONER (PRACOWNIK MAGAZYNU)

Miejsce pracy: Buggingen, Heitersheim ( południe Niemiec )
Obowiązki: skanowanie oraz pakowanie drobnych towarów do wysyłki
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:
- podstawowa znajomość j.niemieckiego mile widziana
- prawo jazdy i własne auto

Oferujemy:
- wynagrodzenie - 9, 23€ brutto na godzinę
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- świadczenia socjalne
- zakwaterowanie 150€ miesięcznie- płatne przez pracownika

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy

rekrutacja@infoworkon.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych
(Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)."

Powiększ

Ogłoszenie nr 662690

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-11 10:32:53
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JoannaWorkon
Państwo: Polska
Nr telefonu: 730451743

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@infoworkon.pl