Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

Blacharz / Dekarz (Norwegia)

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Miejsce Pracy: Norwegia

Ikett jest wiod帷 firm dzia豉j帷 w bran篡 po鈔ednictwa pracy od 1990 roku. Zajmujemy si pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracownik闚 w Szwecji i Norwegii dla naszych klient闚. W zwi您ku z rosn帷ym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracownik闚 u naszych klient闚 rozszerzamy nasz dzia豉lno嗆 r闚nie na rynek Polski. Rekrutujemy g堯wnie pracownik闚 do sektora przemys這wego.

OPIS STANOWISKA:

- Blacharz, dekarz.
- Praca dost瘼na od zaraz.
- Obr鏏ka i kszta速owanie element闚 z cienkich blach.
- Praca przy przygotowywaniu materia堯w w warsztacie i monta簑 na placach budowy. Montarz fasad, rynien, parapet闚 dach闚 stalowych i aluminiowych.

WYMAGANIA:

- Do鈍iadczenie na takim b康 podobnym stanowisku.
- Gotowo嗆 do podj璚ia pracy za granica na d逝窺zy okres.
- Umiej皻no嗆 rozwi您ywania problem闚.
- Odpowiedzialno嗆, elastyczno嗆, pozytywne nastawienie, skupienie na celu i umiej皻no嗆 pracy w grupie.
- Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub norweskiego.

OFERUJEMY:

- Mo磧iwo嗆 zdobywania do鈍iadczenia i prace w mi璠zynarodowej firmie z ugruntowan pozycj na rynku.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac na czas okre郵ony b康 nieokre郵ony, gdy nasza wsp馧praca z klientami odbywa si w spos鏏 ci庵造.
- Pomoc naszego konsultanta i mo磧iwo嗆 przedstawienia twojej osoby w 鈔odowisku ponad 300 firm obecnie wsp馧pracuj帷ych z nami.
- Atrakcyjne wynagrodzenie (zgodne z Norweski Kodeksem Pracy)
- Pomoc w zakwaterowaniu i zorganizowaniu transportu.
- Pomoc polskoj瞛ycznego koordynatora przez ca造 okres zatrudnienia.

Pracujemy obecnie nad przychodz帷ymi wnioskami i zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 kontaktu z wybranymi osobami.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 662592

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2017-08-11 08:13:13
Ilo嗆 wy鈍ietle:
33
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Ikett
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: lukasz.kolodziejek@ikett.com