Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka Osób Starszych Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Miejscowość: 28717 Bremen
Osoba podopieczna: mężczyzna
Wzrost: 183
Waga: 90
Wiek: 93 l
Opis osoby podopiecznej:
Pan ma 93 lata. Jest bardzo miłym, skromnym człowiekiem. Jest wykształcony (były nauczyciel).
Schorzenia: osłabienie starcze, rak prostaty, nadciśnienie, halucynacje w nocy
Pflegedienst: brak
Czynnosci wykonywane przez podopiecznego :
- poruszanie się- o balkoniku
- toaleta- samodzielnie
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie- z pomocą
- jedzenie- samodzielnie
Wstawanie w nocy: czasem
Zakres obowiązków:
- gotowanie dla 2 osób
- sprzątanie
- pranie
- zakupy
Warunki domowe: mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i pięknym ogrodem
Warunki dla Opiekunki: - opiekunka ma do dyspozycji 2 pokoje z Internetem. Rodzinie zależy na tym aby opiekunka się dobrze czuła i są w stanie się dostosować. Córka odwiedza regularnie i służy pomocą
Wymagania:
- dobra lub dobra komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- doświadczenie w opiece,
- serdeczna opiekunka, która potrafi chciałaby się integrować
- opiekunka musi pracować samodzielnie, i przy tym umożliwiać decydowanie również podopiecznej
- gotowość do pracy 2 msc
- dobra gospodyni domowa, która potrafi gotować
Warunki zatrudnienia:
-Umowa zlecenie
-Stawka 1200 Euro- dobra znajomość j.niemieckiego
-Stawka 1100 Euro- komunikatywna znajomość j.niemieckiego
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 798 148 303
Bądź mailowo: praca@probetreuung.eu

Ogłoszenie nr 662521

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 17:35:43
Ilość wyświetleń:
77
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Probetreuung2017
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Nr telefonu: 519088413
Skype:
Patrycja Bednarska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@probetreuung.eu