Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Order Picker z doświadczeniem bez znajomości język

Oferta pracy w Niemczech

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) wchodząca w skład Grupy Personnel International obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Order Picker z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego Od Zaraz- okolice Stuttgartu

Miejsca pracy:
Niemcy, Bondorf

Zakres obowiązków:
przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim, oraz przy pomocy monitora,
obsługa wózka widłowego,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemach zmianowych,
praca na hali ciepłej lub w chłodni;

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz uprawnień, oferujemy kurs),
dynamika pracy,
mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na czas wyjazdu,
znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana- wymagane chęci do nauki liczebników i komend potrzebnych do obsługi urządzenia słuchawkowego;

Oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej lub niemieckiej umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10-11 euro brutto + premia zależna od zaangażowania,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora
w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
pakiet szkoleń przygotowujących do pracy.

Kontakt:
E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl
Aleksandra Kołodziej 32 441 91 58
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Powiększ

Ogłoszenie nr 662480

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 15:33:06
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Robert7422
Państwo: Polska
Nr telefonu: + 48 32-441-91-58

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: r.mroz@personel.com.pl