Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk / bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Oferta pracy w Niemczech

Szukasz stałego zatrudnienia jako elektryk / elektromonter bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

UNDIGO UG Personalvermittlung poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.

Opis stanowiska:
- montaż instalacji elektrycznych
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- montaż oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych
- samodzielna praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- darmowe sprzęt ochronny oraz odzież robocza
- ponad taryfowe wynagrodzenie iGZ/DGB
- różne dodatki płacowe np. pieniądze urlopowe oraz świąteczne
- kursy, szkolenia (certyfikaty spawalnicze, na podesty ruchome, itd.)
- opłacone zakwaterowanie
- stawka od 13, 00 Euro brutto / godzina
- VMA (dieta) 20 Euro netto / dzień pracy

Powiększ

Ogłoszenie nr 662448

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 14:26:15
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: UndigoUG
Państwo: Germany
Miasto: Fulda
Nr telefonu: +49 661 90156750
Nr telefonu: +48 507 223 992