Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz Mig Mag

Oferta pracy w Holandii

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Barneveld
Wymagania:
• doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG i aktualne certyfikaty,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• motywacja do pracy za granicą,
• dyspozycyjność do pracy od zaraz,
• prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
• spawanie kontenerów, konstrukcji stalowych
• praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:
• holenderską umowa o pracę (ubezpieczenie + opieka zdrowotna),
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
• pracę na pełen etat +możliwość pracy w nadgodzinach,
• zakwaterowanie na domku służbowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres e-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl

Ogłoszenie nr 662442

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 14:10:30
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: temphory

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl