Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Pracownik serwisu sprzątającego (UK)

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego brytyjskiego Partnera poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy przy sprzątaniu na terenie Wielkiej Brytanii.

(praca dla kobiet i mężczyzn)

Lokalizacja: okolice Coventry, Birmingham

OBOWIĄZKI:
- sprzątanie biur, domów, hoteli.

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego,
- ukończony 25 rok życia,
- dobry stan zdrowia,
- prawo jazdy (każdy pracownik otrzyma swoje auto do celów służbowych).

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 7, 20 funtów brutto/ h (około 350 funtów netto tygodniowo),
- zakwaterowanie w dwuosobowych, umeblowanych pokojach - koszt 65 funtów tygodniowo,
- szybki termin rozpoczęcia pracy,
- umowa bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą,
- gwarantowane min. 55-60 godzin pracy tygodniowo,
- umowa na dłuższy okres czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@agencja-headhunters.eu

(CV zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)”.)

Powiększ

Ogłoszenie nr 662434

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 13:55:20
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agencjaheadhunters

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@agencja-headhunters.eu