Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Elektryk/ Mechanik Ch這dniczy (Niemcy)

Oferta pracy w Niemczech

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dzia豉j帷a na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego swojego niemieckiego klienta – firmy w bran篡 produkcji spo篡wczej – poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

Elektryk/ Mechanik Ch這dniczy

Zadania:
- Monta urz康ze i instalacji ch這dniczych,
- Przegl康y, naprawy, konserwacja i utrzymanie urz康ze i instalacji ch這dniczych.

Pracodawca oferuje:
- D逝gotrwa貫 zatrudnienie na podstawie bezpo鈔edniej umowy o prac w stabilnej firmie produkcyjnej na terenie Niemiec,
- Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego,
- Gruntowne szkolenie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- Wykszta販enie kierunkowe w dziedzinie ch這dnictwa i klimatyzacji oraz pokrewne, lub inne wykszta販enie techniczne z praktyczn wiedz w zakresie ch這dnictwa przemys這wego.
- Dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego - warunek konieczny,
- Kilkuletnie do鈍iadczenie zawodowe,
- Zdolno嗆 do identyfikacji problem闚 i ukierunkowanie na ich rozwi您ywanie,
- Samodzielno嗆, elastyczno嗆, wysoka motywacja.

Lokalizacja: P馧nocno-zachodnie Niemcy
Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV zawieraj帷e klauzul o ochronie danych osobowych, z tematem wiadomo軼i Elektryk/ Mechanik Ch這dniczy

Powi瘯sz

Og這szenie nr 662409

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2017-08-10 13:13:44
Ilo嗆 wy鈍ietle:
17
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: agencjaheadhunters
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@agencja-headhunters.eu