Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Sprzedawca w piekarni - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje Sprzedawcy.

Dla naszego klienta poszukujemy sprzedawców do rodzinnej piekarni, chcących przenieść się na teren Niemiec i podjąć pracę na dłuższy okres.

Lokalizacja: Hanower (okolice)

Zakres obowiązków:
- Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych
- Dbanie o porządek
- Uzupełnianie asortymentu

Wymagania:
- Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Doświadczenie w zawodzie będzie atutem
- Mile widziane osoby bez doświadczenia (do przyuczenia)
- Wysoka kultura osobista
- Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Nasz klient oferuje:
- Niemiecką umowę o pracę
- Stawkę godzinową na początek 11 € brutto
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Płatny urlop
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych (emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia, pielęgnacyjne)
- Wsparcie koordynatora projektu

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości „Sprzedawca/DE/2017”. W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

Kontakt: dorota.r@agencja-headhunters.eu

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Powiększ

Ogłoszenie nr 662408

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 13:12:51
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agencjaheadhunters

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@agencja-headhunters.eu