Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Pozostałe państwa - Dam pracę

Cieśla / Stolarz - praca w Norwegii

Oferta pracy w pozostałych państwach

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla/Stolarz z językiem angielskim

Miejsce pracy: Norwegia/Båstad Østfold
Ilość miejsc: 3

Obowiązki:
Praca na zewnątrz i wewnątrz budynku
Praca z drewnem (panele na zewnątrz i wewnątrz, deskowanie, listwowanie)

Wymagania:
doświadczenie jako stolarz w Norwegii (wymagane referencje) – warunek konieczny
doświadczenie jako Bas w Norwegii mile widziane
znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
znajomość języka norweskiego w stopniu podstawowym mile widziana
prawo jazdy kat. B + auto na wyjazd
dyspozycyjność do pracy na okres 4-6 miesięcy

Oferujemy:
zatrudnienie na norweskich warunkach
atrakcyjne wynagrodzenie
zapewnione zakwaterowanie
wyjazd do pracy w drugiej połowie sierpnia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w j. angielskim z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Stolarz Norwegia
lub kontakt pod numerem +48 570530056

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.

Ogłoszenie nr 662395

Kategoria:
Pozostałe państwa - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 12:45:12
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
197.90

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WBStaffing2014
Państwo: Norway
Miasto: Bastad
Nr telefonu: +48570530056

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: recruitment@wbstaffing.com