Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Monter mebli ogrodowych

Oferta pracy w Holandii

I-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo. Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ).

Opis stanowiska pracy
praca przy montażu/ skręcaniu mebli ogrodowych na magazynie Rijen

Wymagania stawiane kandydatom
podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
mile widziani młodzi panowie
prawo jazdy kat. B – mile widziane;
sprawność fizyczna.

Nasza oferta
legalną pracę tymczasową u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich);
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
zakwaterowanie na czas zatrudnienia;
ubezpieczenie zdrowotne;
atrakcyjne wynagrodzenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV

Powiększ

Ogłoszenie nr 662388

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-08-10 12:32:20
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: iworkrekrutacja11
Państwo: Polska
Miasto: Prudnik
Nr telefonu: 793193049

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@i-work.pl