Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Opiekun/Opiekunka w Domu Pomocy

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Agencja GSU INTER-WORK poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekun w Domu Pomocy

Miejsce pracy: różne lokalizacje (Anglia)

Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

OPIS STANOWISKA:

Praca w charakterze Opiekuna lub Pomocnika Opiekuna w domach opieki w UK. Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie opieka i pomoc w opiece nad osobami dorosłymi, starszymi z dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi z uwzględnieniem osób starszych chorych na demencję.

WYMAGANIA:

– warunek konieczny: swobodna, komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w opiece nad osobami dorosłymi, starszymi z różnego rodzaju dolegliwościami – wymagane referencje z dwóch różnych źródeł
– gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie UK (różne lokalizacje)

* WYMAGANE DOKUMENTY:

1. CV w języku angielskim
2. referencje z dwóch różnych źródeł
3. zaświadczenie o niekaralności
4. zaświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym pracę w opiece

OFERUJEMY:

– stałe zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
– stawkę początkową £7, 85 / godz. (z gwarancją podwyżki po przepracowaniu określonego czasu)
– gwarancję min. 35 godzin pracy tygodniowo (z możliwością dobrowolnego rozszerzenia max. do 60 godz.)
– profesjonalne szkolenie „The Care Certyficate” na preferencyjnych warunkach (regularny koszt szkolenia to ok. £1 200, dla osób zatrudnionych przez naszego Klienta kwota wynosi £450)
– zwrot kosztów podróży (do max. £100)
– tanie zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy lub wsparcie w znalezieniu prywatnego zakwaterowania na miejscu
– pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności

Powiększ

Ogłoszenie nr 661566

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2017-08-08 10:56:05
Ilość wyświetleń:
139
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl