Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Malarz, Gipsiarz, Tapeciarz

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka Firma sky Personal poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
PRACOWNIK BUDOWLANY
(malarz, spachlarz, monter płyt karton-gips, tapeciarz, tynkarz)

Miejsce pracy: Bad Salzuflen

Zadania:
 wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz
 malowanie pomieszczeń i elewacji
 tapetowanie
 wykonywanie tynków cementowych oraz gipsowych
 przgotowanie powierzchni pod dalsze prace – gruntowanie, szpachlowanie
 lakierowaniu drzwi, ram okiennych, okien
 montaż płyt karton-gips
 montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych

Wymagania:
 co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
 doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego
 sumienność, dokładność
 mile widziane prawo jazdy kategorii B, własny samochód
Oferujemy:
 atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
 czytelny i atrakcyjny system premiowy
 bezpieczną, stabilna i legalną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
 niemieckie ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
 długoterminowe kontrakty
 praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
 organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
 wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
j.mucha@sky-personal.de

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

FIRMA SKY PERSONAL
EISERNE HAND 11
35305 GRÜNBERG

Powiększ

Ogłoszenie nr 655073

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 21:46:24
Ilość wyświetleń:
245
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: skyPersonal
Państwo: Germany
Miasto: Grünberg