Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk

Oferta pracy w Niemczech

Firma Reske Personalservice GmbH z siedzibą w Rostocku poszukuje pracowników na stanowisko: ELEKTRYK

Miejsce pracy: Leipzig, Niemcy

WYMAGANIA:
- gotowość do podjęcia pracy od dnia 24.07.2017
- doświadczenie zawodowe
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (możliwość wyjazdu w parach, gdzie jedna z osób komunikuje się w języku niemieckim)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie bruzd, układanie kabli
- montaż puszek, gniazdek, lamp

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- stawkę godzinową 11 €
- dietę za przepracowany dzień 15 €
- bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "praca Leipzig" na adres: praca@reske-personalservice.de
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Ogłoszenie nr 655066

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 19:20:43
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaReske
Państwo: Germany
Miasto: Rostock
Nr telefonu: +49 381 877 332 65

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@reske-personalservice.de