Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca C+E Niemcy, Greven - 2/1 - 1625euro podst

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca C+E Niemcy, Greven – 2/1 – 1625euro podstawa +dodatki

Miejsce pracy: Niemcy- Greven
Zakres obowiązków:
• Transport krajowy – naczepa chłodnia/firana
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie: 1625 euro brutto + 75 euro brutto dodatek nocny + 24/30 euro dieta
• Za obecność: 40 euro brutto + weekend 100- 140 euro brutto
• 13ta premia roczna 1000 euro
• Własna ciężarówka MAN
• Praca bez systemu 2200 euro + dodatki
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca C+E Niemcy, Greven”.

Ogłoszenie nr 655056

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 17:47:49
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@findstaff.pl