Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Montażysta stempli budowlanych(sztyc)

Oferta pracy we Francji

Powerjobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Montażysta stempli budowlanych(sztyc) –
LOKALIZACJA: FRANCJA
ROZPOCZĘCIE PRACY: SIERPIEŃ 2017

OPIS STANOWISKA PRACY:
 praca na budowie
 montaż i skręcanie stempli budowlanych(sztyc) pod szalunki stropowe
WYMAGANIA:
 udokumentowane doświadczenie pracy na budowie
 mile widziane doświadczenie jako cieśla lub pomocnik cieśli
 doświadczenie pracy przy montażu stempli, sztyc pod szalunki na budowie

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/2018
 wynagrodzenie około 1600 euro netto/152 godziny/miesiąc
 jeżeli dodatkowo doświadczenie jako cieśla – stały dodatek 100 euro
 dodatek za znajomość języka francuskiego do 100 euro
 dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro/miesiąc
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 składki od średniej krajowej
 zapewniona odzież robocza

KONTAKT:
d.machaj@powerjobs.pl lub rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Tel.: 728 – 591 – 040 lub 32 292 13 09

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Ogłoszenie nr 655050

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-07-17 17:24:02
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: powerjobskrk
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Nr telefonu: 728591040
Skype:
ul. Słowackiego 13

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl